TİCARİ ÇÖZÜMLER

EN İYİ FİYAT  

*  Kategorisinde Lider olan  tedarikçiler başta olmak üzere, 1000 ‘ in üzerinde üreticiler ile geliştirdiğimiz partnerlik , müşterilerimize en iyi fiyatı garantilemektedir. Yüksek adetli alımlarımız devamlı iyi fiyat avantajı sağlamaktadır.  

 

GENİŞ ÜRÜN PÖRTFÖYÜ  

*   Mutfak gereçleri, Banyo gereçleri, Ev gereçleri, Dekorasyon, Mobilya ,Temizlik, Hediyelik, Tekstil ve Gıda kategorilerinde, yıllık 65.000 çeşit ürün temini ve sevkiyat kapasitemizi müşterilerimize sunmaktayız.  

 

KALİTE KONTROL  

*  Alanında uzman ekiplerimiz tarafından fabrikalarda , üretim esnasında başlayan kalite kontrollerimiz ile sevkiyatını yaptığımz ürünlerin, şahit numunelere uygun olmasını sağlıyoruz.                                                                                                                                      

 *Ayrıca ülkeler özelinde talep edilen nitelik normlarına uygun üretim yaptırarak gerekli sertifikaları sağlamaktayız. CE sertifikası, Azolab test, interteki, SGS  

 

DEPOLAMA HİZMETİ  

*  İstanbul merkezde 3.000 m² kapalı alandan oluşan depomuzda farklı tedarikçilerden alınan siparişlerin tek bir konteynır ile en hızlı sevkiyat avantajı sunmaktayız. Ayrıca Eleçleme,paketleme, paletleme, etiketleme, Barkod işlemleri ürün tamamlayıcı hizmetimiz fark yaratır.  

 

KENDİ MARKANIZ İÇİN ÜRÜN GELİŞTİRME  

*  Müşterilerimizin kendi markalı ürün portföylerine ait ürünlerin üretimi , etiketlendirilmesi ve standartlarının devamlılığı BAYNET tarafından sağlanmaktadır. İmprial, Home Center gibi öz marka çalışmalarımız rekabetçi fiyat ve kalite  avantajı sağlamaktadır.  

 

FİNANSAL GARANTÖRLÜK  

*  Oluşabilecek tedarikçi risklerine karşın, piyasa takibi, üretim takibi ve terminler ile ilgili tüm sorumlulıuğu Baynet  almaktadır.